Proč se vyplatí vybrat stojany na kola VELOCK ? !

 

Protože uzamykatelné stojany VELOCK poskytují vrcholnou úroveň zajištění kola proti odcizení, (zajištění kola proti krádeži  je základní potřebou každého cyklisty při odstavení kola). 

Protože uzamykací mechanismus je robustní a přitom maximálně jednoduchý. Díky tomu je celý systém odolný, levný a přitom spolehlivý.

Protože stojany VELOCK umožňují pohodlné a bezpečné uzamčení kola za rám a přední, nebo zadní kolo k pevné konzole a to i všemi běžnými velozámky.

Protože stojany VELOCK mezi jinými typy stojanů vynikají dostatkem místa pro postavení kola a manipulaci s ním. Všechna parkovací stání jsou snadno přístupná bez kolize se sousedními koly a neplatíte tak za nevyužitelná parkovací místa.

Protože manipulaci s kolem i jeho uzamčení zvládnete z jednoho místa, přičemž nehrozí ušpinění nebo poškození oděvu od sousedního kola.

Protože opěrné konzoly jsou tvarované a umístěné tak, aby nekolidovaly s částmi kola a jeho příslušenstvím. Při používání proto není kolo poškozováno.

Protože uzamčené kolo je ve stojanu pevně fixované a stabilní. Bicykly jsou ve stojanu VELOCK opřeny rámem; přední kolo je pouze podepřeno proti stočení a podjetí. Díky tomu není ráfek, ani výplet namáhán a poškozován.

Oproti tomu parkování ve stojanech s držením kola za ráfek (v horším případě opřením o výplet), může vést k postupnému uvolňování drátů výpletu až k jejich náhlému defektu.

Více informací o stojanech na kola VELOCK ...