Stojany na kola VELOCK - nezamykatelné 

Zájemcům o praktické a odolné stojany na jízdní kola, kterým z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje integrovaný uzávěr, nabízíme zjednodušené provedení bezpečnostních stojanů.

Tyto stojany se od uzamykatelných modelů VELOCK liší pouze absencí zabudovaného uzamykatelného uzávěru. Při zachování všech dobrých vlastností, jako například zamykání rámu kola k pevné konzole, je pouze stupeň zajištění kola proti odcizení závislý na odolnosti použitého lankového, či jiného zámku.

Konzoly stojanu na jízdní kola VELOCK jsou tvarovány tak, aby nekolidovaly s částmi kola, jako je např. vidlice, náby, dynamo, světlo a brzdy (i kotoučové). Problémem není nosič s brašnami, ani blatníky. Rozteč konzol je dostatečná jak pro pohodlné postavení kola tak i pro přístup ke kolu při jeho uzamykání, nebo vyjímání ze stojanu.

Uzamčení kola ke stojanu je možné i tzv. podkovami a lankovými zámky běžných délek (není nutné používat prodloužené zámky). Přitom i takto krátkými zámky uzamknete naráz rám i ráfek.

Shodná konstrukce obou řad také umožňuje instalovat v jednom místě obě provedení stojanů a to přímo vedle sebe. Stojany se tak mohou vhodně doplňovat a tím, že jednodušší provedení je zároveň i levnější, lze snížit náklady na pokrytí zvolené lokality jednotným typem stojanů.

Na přání dodáváme i kolostavy, kde část konzol je v uzamykatelném a část v neuzamykatelném provedení.

pohodlné použití stojanu VELOCK